Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

12 bodov do vernostného systému

P4232887

12,90 € s DPH

Nie je na sklade Sledovať dostupnosť

K starostlivosti o zákazníkov nepatrí len samotný kadernícky, kozmetický, manikérsky či iný skrášľujúci výkon. Ukážte, že Vám na nich záleží a dbajte aj o dezinfekciu nástrojov a príslušenstva, kresiel a všetkých predmetov, ktoré prídu do kontaktu so zákazníkom. Vyhnete sa šíreniu možných baktérii a vírusov a zabezpečite si zdravé pracovné prostredie a ochranu zdravia zákazníkov.

Tento vysoko kvalitný koncentrovaný dezinfekčný prípravok je na báze kvartérnych amóniových zlúčenín, slúži na profesionálnu dezinfekciu v barberských, kaderníckych, kozmetických či iných skrášľujúcich salónoch, wellnessoch... Prípravok neobsahuje žiadny etanol, aldehydy a fenoly, má široké spektrum účinkov. Osvedčený účinok proti HIV-1, hepatitíde B, hepatitíde C, stafylokokom (vrátane MRSA), Pseudomonas, Salmonella, Clostridium difficile, C. pneumoniae, (TineaPedis), Mycobacterium tuberculosis (baktéria, ktorá spôsobuje tuberkulózu). Je zdraviu nezávadný, neobsahuje látky, ktoré vyvolávajú alergickú reakciu alebo podráždenie. Je bezpečný a šetrný pre kovy, nerezovú oceľ, plasty, hrebene, kefy, natáčky, kreslá, nábytok, podlahy, nožnice... Barbicide chráni nástroje pred koróziou a nezanecháva škvrny. Nepoužívajte ho na hlavice mikrodermabrázie, frézky a porezných povrchov.

Použitie: dezinfekčný prípravok zmiešajte v nádobe s vodou v pomere 60 ml prípravku a 1 liter vody. Napr. na sieťke alebo len tak ponorte do prípravku nástroje a príslušenstvo, ktoré chcete dezinfikovať. Dezinfikovať stačí 3 minúty (odporúčame nechať pôsobiť 10 min.). Nedezinfikujte dlhšie ako 30 minút! Po dezinfekcii vyberte predmety a uskladnite ich na čistom mieste. Vyrobené v USA

Objem
500 ml
Kontaktujte nás!