Z dôvodu zvýšeného nárastu počtu prijatých objednávok v súvislosti s COVID-19, expedujeme Vaše balíčky priebežne s malým oneskorením. Ďakujeme za pochopenie.

37 bodov do vernostného systému

P7283052

37,90 € s DPH

Nie je na sklade

XXL Transparentný gél na holenie s praktickým dávkovačom od americkej značky Elegance, ktorý poskytuje rýchlejšie oholenie s menšou spotrebou ako bežné produkty na holenie. Umožňuje dokonalé, presné a rýchle holenie okolo línií brady a fúzov. Uľahčuje kĺzanie žiletky a britvy po pokožke počas holenia. Gél na holenie vytvára ochrannú vrstvu medzi pokožkou a žiletkou-britvou, a tým chráni pokožku pred poranením a podráždením. Má osviežujúcu vôňu s výťažkom z mäty, hydratuje ju. Použitie: Namočte pokožku. Primerané množstvo gélu aplikujte na prsty a naneste na oblasť, ktorú chcete holiť. Začnite s holením a potom pokožku dôkladne opláchnite. Výhodné XXL balenie pre salóny.

Zloženie: Aqua, Carbomer, Triethanolamine (TEA), Glycerin, Propylene Glycol, Ethanol, Polysorbate 60, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Fragrance and Cl 14700.

Objem
2000 ml
Kontaktujte nás!