Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

(4)

1 bod do vernostného systému

P8303008

1,40 € s DPH

Nie je na sklade Sledovať dostupnosť

Kallos KJMN ADVANCED 9 Profesionálny bieliaci prášok je vyvinutý na zosvetlenie až 9 odtieňov, poskytuje vynikajúcu ochranu vlasov pomocou organického arganového oleja, zachováva prirodzenú mäkkosť vlasov. Je tiež dokonalým nástrojom na úplné zosvetlenie vlasov, bez narušenia vlasovej štruktúry. Formulácia bez prachu, ktorá zabraňuje uvoľňovaniu prchavých látok. Príprava je rýchla a jednoduchá.

PRÍPRAVA: vysypte požadované množstvo práškového melíru do nekovovej nádoby. Potom pridajte dvakrát množstvo peroxidu  (6%, 9%, 12%, v závislosti od požadovaného výsledku), aby ste získali krémovú konzistenciu. Aplikujte bieliacu zmes na suché vlasy, nechajte pôsobiť od 20 do 45 minút, v závislosti od štruktúry vlasov a stupňa zosvetlenia, ktorý chcete dosiahnuť. Neprekračujte 50 minút pôsobenia. Potom vlasy dôkladne opláchnite, aby sa prírpavok úplne vymyl.
UPOZORNENIA: Len pre profesionálov. Noste vhodné rukavice. Tento produkt obsahuje peroxosírany a iné zložky, ktoré môžu byť veľmi dráždivé, môžu spôsobiť problémy s dýchaním alebo alergické reakcie a nemali by sa inhalovať alebo prehltnúť. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívajte výrobok na mihalnice alebo obočie. V prípade kontaktu s očami dôkladne opláchnite vodou. Nepoužívajte na citlivú alebo podráždenú pokožku hlavy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Počas miešania a nanášania nepoužívajte kovové predmety. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Rada
KJMN
Váha
35 g
Kontaktujte nás!