Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

Novinka

9 bodov do vernostného systému

P01482

9,30 € s DPH

Nie je na sklade Sledovať dostupnosť

Kallos PLEX Bond Builder bieliaci prášok s Plexom na zosvetlenie až o 10 odtieňov
Tento bieliaci prášok urýchľuje ošetrenie a poskytuje vylepšenú úpravu prirodzených aj farbených vlasov. Ochranná sila plexu podmieňuje a chráni vlasy pred vysychaním. Má ultra účinný zosvetľujúci účinok až o 10 odtieňov.

POUŽITIE: Nasypte bieliaci prášok do sklenenej alebo plastovej nádoby a pridajte 50 ml peroxidu vodíka (3,6,9 alebo 12%) na každých 25 g melírovacieho prášku. Produkt nechajte pôsobiť podľa potreby, ale nie dlhšie ako 45 minút. Miešanie v pomere 1:2 (1 diel prášku : 2 diely oxidantu).

UPOZORNENIE: Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. Ak sa výrobok dostane do kontaktu s očami alebo pokožkou, okamžite vypláchnite oči alebo pokožku veľkým množstvom vody a poraďte sa s lekárom. Používajte vhodné ochranné rukavice. Postupujte podľa pokynov na použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neaplikujte na riasy a obočie! Chráňte pred zdrojmi svetla a tepla. Len na profesionálne použitie!

Zloženie: KREMIČITAN SODNÝ, PERSÍRAN DRASELNÝ, PERSÍRAN AMÓNNY, HYDROXID UHLIČITAN HOREČNATÝ, PARAFÍNUM LIQUIDUM (MINERÁLNY OLEJ), PERSÍRAN SODNÝ, KONDENZÁT POLYAMINOCUKRU, OLEJ ZO SEMIEN MAKADAMIE TERNIFOLIA, OLEJ ZO SEMIEN ORBIGNYA OLEIFERA, GLYCÍN, GUMA CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA (GUAR), XANTÁNOVÁ GUMA, HYDRATOVANÝ OXID KREMIČITÝ, DIMETIKÓN, DIMETIKONOL, POLYQUATERNIUM10, EDTA DISODNÁ, CI 77007 (ULTRAMARÍNY)

Váha
500 g
Kontaktujte nás!