Akcia Výpredaj

7 bodov do vernostného systému

P5122672

7,90 € s DPH

Na sklade

ks

VÝPREDAJ ZO SKLADU

Opalescentné Gel sérum s 5%-ným obsahom AHA kyselín a pH 4,0. Je vhodné pre všetky typy pleti, obzvlášť na citlivú pleť, pleť s rosacea a pleť s nejednotným tónom, mastnú, šupinatú, zrelú, suchú, s pigmentovými škvrnami a s prejavmi vrások. AHA kyseliny (hrozno, ananás, papája, citrón) jemne a šetrne odstránia odumretú vrstvu pokožky a majú hydratačný účinok. Má exfoliačný účinok. Gél sérum sa dá použiť aj v domácom prostredí v kombinácii s Golden Green NATURE Line hydratačným denným krémom s SPF 30. Vtedy nanášajte ráno aj večer krúživými pohybmi peelingovou utierkou, nechajte pôsobiť 2-3 min. a následne použite AHA exfoliačnú rejuvenizačnú pleťovú masku 7%.

Profesionálne použitie: Aplikujte na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu po dobu 2-3min. Zbytok odstráňte jemným trením peelingovou kozmetickou utierkou. Potom aplikujte AHA exfoliačnú rejuvenizačnú pleťovú masku 7%.

Nepoužívajte ho ak máte histamínovú intoleranciu, ak máte zapálenú alebo poranenú pokožku a chráňte oči pred kontaktom s krémom.

Neobsahuje parabény ani syntetické farbivá.

Objem
30 ml
Rada
AHA Complex
Kontaktujte nás!