Akcia Najnovšie Výpredaj

-15% Výpredaj

2 body do vernostného systému

P00285

2,47 € s DPH

2,90 € s DPH

15% (0,43 € s DPH)

Na sklade

ks

Platinovo béžová blond farba na vlasy Lady Stella VitaColor Professional LUX 100 ml

Len na profesionálne použitie!!!

Profesionálne farby novej generácie na vlasy Vita color LUX od maďarskej značky Lady Stella s nízkym obsahom amoniaku (menej ako 1%). Vďaka špeciálnej technológií mikropigmetov, farba preniká hlbšie do štruktúry vlasu a poskytuje tak výraznejšie a dlhotrvajúce krytie. Vďaka bambuckému maslu, hodvábnemu proteínu a výťažkami z ovocia sú farby šetrné k vlasom a preto ich je možné použiť aj na slabé a unavené vlasy. Odporúčajú sa používať iba profesionálne podľa obecného návodu: 

  • Farby sa miešajú v nekovovej miske s oxidačnou emulziou Vita Color (peroxidom) v pomere 1:2 štandard a 1:3 pri superlift odtieňoch (blond). Používajte ochranné rukavice. Zmiešanú zmes začnite nanášať na vlasy a nechajte pôsobiť cca 20-45 min. vzhľadom k farbe, ktorú ste si zvolili a potomich dôkladne opláchnite, až kým nebude voda celkom číra. Po farbení môžete vlasy ošetriť maskou na vlasy a používajte šampóny na zvýraznenie a uchovávanie dlhšej životnosti farieb.
  • UPOZORNENIE: Dôkladne si prezrite zloženie každej farby a oxidačnej emulzie (peroxidu)! V prípade že máte na niektorú zo zložiek precitlivenosť alebo alergiu, farbenie vlasov radšej nepodstupujte. Vlasy nefarbite ani keď máte poranenú pokožku hlavy. Farba na vlasy sa nesmie používať na farbenie obočia a mihalníc. Vyhnite sa kontaktu s očami! Uchovávajte mimo dosahu detí! Tento výrobok nie je určený osobám mladším ako 16 rokov. 
Objem
100 ml
Rada
VitaColor
Kontaktujte nás!