- Objem: 200 ml">

Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

16 bodov do vernostného systému

P01473-1

16,90 € s DPH

Spresnite výber produktu

Nie je na sklade Sledovať dostupnosť

MAMI Milano Essence nie je len parfum, je to špeciálny tón, ktorý dodá vašej bielizni nádych sviežosti, ktorá vydrží dlho. Stačí len pár kvapiek a Vaša bielizeň rozvonia rafinovanosťou a eleganciou. Olejové parfumy na pranie sú vyrobené v Taliansku.

MAMI Milano Coccole di Talco - Mastencové objatie Chypre/Poudré Jemná vôňa, ktorá vás rozmaznáva. Čerstvosť bergamotu a biele kvety sú zahalené triumfom mastencových tónov. Srdcom vône je zaujímavá kompozícia Ylang Ylang, kvetu Black Iris a ružového korenia. Špeciálna receptúra, ktorá vám umožní nechať vaše odevy voňavé celé dni. Parfém na pranie na báze vonných olejov.

Použitie:
Do pračky: Nalejte jeden alebo dva vrchnáčiky parfumu do priehradky na aviváž v závislosti od intenzity vône, ktorú chcete dosiahnuť. Obvykle stačí iba jeden vrchnáčik 5ml na 5kg prádla, ktorý rozvonia Vašu bielizeň po celom dome. Milovníci veľmi silnej intenzívnej vône môžu použiť 2 uzávery.
Ručné pranie: Počas posledného oplachovania pridajte obsah jedného alebo dvoch uzáverov na každých 5 litrov vody.

Zloženie: Linalylacetát, Linalool, Oxydipropanol, Kumarín, Limonén, Pin-2(10)-én, alfa-izometylionón, Geraniol, Nerol, dipentén (limonén), Benzylsalicylát, Hydroxycitronellal, (1S,5S)-2,6,6 -trimetylbicyklo[3.1.1]hept-2-én, p-krezolo, ionón.

Kontaktujte nás!