Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

Novinka

16 bodov do vernostného systému

P01477

16,90 € s DPH

Spresnite výber produktu

MAMI Milano Essence nie je len parfum, je to špeciálna receptúra, ktorá dodá vašej bielizni nádych sviežosti na celé dni. Stačí len pár kvapiek a Vaša bielizeň rozvonia rafinovanosťou a eleganciou. Olejové parfumy na pranie sú vyrobené v Taliansku.

MAMI Milano Nuvola di Cotone - Oblak z bavlny, Kvetinová/Poudré vôňa
Kvetinová a obklopivá vôňa, ktorá sa otvára zelenými tónmi heliotropu a citrónu. Jeho srdce tvorí pomarančový kvet, šalvia a Ylang Ylang: evokuje jemnosť bavlny. Všetko spolu dotvárajú tóny vanilky a santalového dreva, čím vôňu robia sladkou a vytrvalou. Neobsahuje parabény. Parfém na pranie na báze vonných olejov.

Použitie:
Do pračky: Nalejte jeden alebo dva vrchnáčiky parfumu do priehradky na aviváž v závislosti od intenzity vône, ktorú chcete dosiahnuť. Obvykle stačí iba jeden vrchnáčik 5ml na 5kg prádla, ktorý rozvonia Vašu bielizeň po celom dome. Milovníci veľmi silnej intenzívnej vône môžu použiť 2 uzávery.
Ručné pranie: Počas posledného oplachovania pridajte obsah jedného alebo dvoch uzáverov na každých 5 litrov vody.

Zloženie: Oxydipropanol, Benzyl Salicylát, Tetrametyl Acetyloktahydronaftalény, Hexyl Cinnamal, Hexyl salicylát, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, kumarín, Linalool, Geraniol, Nerol, 3-p-kumenyl-2-metoxy-propanetoxypropyl, etoxypropyletoxy, etoxypropyletoxy dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd a 2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd, limonén, 1-(2,6,6-trimetyl-3-cyklohexén-1-yl)-2-butén- 1-ón, šalviový olej, 1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-butén-1-ón.

Kontaktujte nás!