- Objem: 500 ml">

Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

Novinka

25 bodov do vernostného systému

P01477-2

25,90 € s DPH

Spresnite výber produktu

Nie je na sklade Sledovať dostupnosť

MAMI Milano Essence nie je len parfum, je to špeciálna receptúra, ktorá dodá vašej bielizni nádych sviežosti na celé dni. Stačí len pár kvapiek a Vaša bielizeň rozvonia rafinovanosťou a eleganciou. Olejové parfumy na pranie sú vyrobené v Taliansku.

MAMI Milano Nuvola di Cotone - Oblak z bavlny, Kvetinová/Poudré vôňa
Kvetinová a obklopivá vôňa, ktorá sa otvára zelenými tónmi heliotropu a citrónu. Jeho srdce tvorí pomarančový kvet, šalvia a Ylang Ylang: evokuje jemnosť bavlny. Všetko spolu dotvárajú tóny vanilky a santalového dreva, čím vôňu robia sladkou a vytrvalou. Neobsahuje parabény. Parfém na pranie na báze vonných olejov.

Použitie:
Do pračky: Nalejte jeden alebo dva vrchnáčiky parfumu do priehradky na aviváž v závislosti od intenzity vône, ktorú chcete dosiahnuť. Obvykle stačí iba jeden vrchnáčik 5ml na 5kg prádla, ktorý rozvonia Vašu bielizeň po celom dome. Milovníci veľmi silnej intenzívnej vône môžu použiť 2 uzávery.
Ručné pranie: Počas posledného oplachovania pridajte obsah jedného alebo dvoch uzáverov na každých 5 litrov vody.

Zloženie: Oxydipropanol, Benzyl Salicylát, Tetrametyl Acetyloktahydronaftalény, Hexyl Cinnamal, Hexyl salicylát, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, kumarín, Linalool, Geraniol, Nerol, 3-p-kumenyl-2-metoxy-propanetoxypropyl, etoxypropyletoxy, etoxypropyletoxy dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd a 2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd, limonén, 1-(2,6,6-trimetyl-3-cyklohexén-1-yl)-2-butén- 1-ón, šalviový olej, 1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-butén-1-ón.

Kontaktujte nás!