10 bodov do vernostného systému

P00550

10,50 € s DPH

Na sklade

ks

Luxusná vôňa do auta inšpirovaná vôňou parfumu LANCÔME "LA VIE EST BELLE". Sladká ovocno-kvetinová, sofistikovaná vôňa obsahuje esencie čiernych ríbezlí a sladkej hrušky. Srdcom celej vonnej kompozície je vzácny kosatec, ktorým ďalej prestupujú tóny hodvábneho jazmínu a magických kvetov pomarančovníka. Základ vône je tvorený z jedinečnej tonka fazule (exotická rastlina, ktorá silne pripomína vanilku, hrejivo kvetinovú vôňu, mandle, nugát), delikátnych praliniek, exotického pačuli a gurmánskej vanilky.

Tieto luxusné vône do auta ako dizajnové kúsky sú ručne vyrábané z prvotriednych vonných esencií. Malá fľaštička s dreveným uzávarom funguje ako difuzér, ktorý uvoľňuje vôňu postupne do priestoru Vášho auta. Odteraz bude Vaša obľúbená vôna s Vami aj na cestách!

Objem: 10 ml
Výdrž vône: 2 - 3 mesiace

Návod na použitie:
1. Odskrutkujte drevené viečko.

  1. Dbajte na zvýšenú opatrnosť, aby ste nestrhli závit dreveného viečka.
  2. Opatrne odstráňte plastovú zátku z hrdla nádoby.
  3. Drevené viečko naskrutkujte späť - dbajte na to, aby bolo vždy riadne dotiahnuté.
  4. Fľaštičku zaveste na Vami zvolené miesto.
  5. Vyvarujte sa kontaktu s akýmikoľvek povrchmi! Napr. zaveste pod spätné zrkadlo, minimálne však 5 cm od neho.
  6. Vôňu do auta udržujte vždy vo vzpriamenej polohe.

UPOZORNENIE:
Pri kontakte s pokožkou dané miesto umyte vodou. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri rozliatí obsahu fľaštičky bezodkladne poliaty povrch utrite.
Vôňu do auta držte mimo dosahu detí a domácich maznáčikov.

* Všetky na tomto webe použité fotografie, obrázky, názvy parfumov a ich výrobcov s ochrannými známkami sú použité výhradne pre informatívne účely a pre načrtnutie parfumovej linky našich vôní.
Všetky práva vyhradené!

Objem
10 ml
Kontaktujte nás!