Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

14 bodov do vernostného systému

P00862

14,50 € s DPH

Na sklade

ks

Revitalizačná špirála pre zamatové mihalnice poskytuje luxusné ošetrenie mihalníc a obočia po farbení. Je bezpečná aj pre ľudí nosiacich kontaktné šošovky. Luxusné ošetrenie mihalníc a obočia
zabezpečí 100% prírodná vyživujúca zmes olejov na báze ricínového oleja, špeciálne vyvinutá bez silikónových olejov. Tradičné známe výhody ricínového oleja v kombinácii s novým vyvinutým vysokoúčinným prírodným extraktom zo semien daikonu predstavuje najdôležitejšiu starostlivosť o riasy a obočie na trhu.
Tento prémiový kondicionér na mihalnice a obočie vo forme špirály, pomáha vylepšiť vzhľad rias a obočia, dodá im okamžitý lesk a prirodzený tvar. Pravidelným nanášaním pomáha predchádzať lámavosti a posilňovať krehké a lámavé riasy a obočie. Budú vyzerať husté, silné a jemné.

Ricínový olej podporuje hydratáciu, zaisťuje vlhkosť a má výživné vlastnosti. Zlepšuje zdravie folikulov mihalníc a na oplátku podporuje ich rast a pôsobí ako ochrana pred ich vypadávaním.

Arganový olej (Moroccanoil) pomáha regenerovať, posilňovať a chrániť mihalnice a obočie pred poškodením vonkajšieho prostredia. Podporuje rast zdravých a silných mihalníc.

Prírodný rastlinný komplex obsahuje rastlinné zložky v kombinácii s novo vyvinutým vysokoúčinným prírodným Daikon Seed Extraktom, slnečnicovým olejom a extraktom z rozmarínu. Tento komplex je bohatý na vitamíny a minerály, poskytuje vyživujúce a antioxidačné účinky. Pomáha zlepšovať bielkovinovú štruktúru mihalníc a obočia, podporuje regeneráciu a dodáva im väčšiu pružnosť. Riasy a obočie pôsobia hustejšie a pevnejšie.

Objem
7 ml
Kontaktujte nás!