Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

(2)

8 bodov do vernostného systému

P01236

8,70 € s DPH

Na sklade

ks

Stredne hustý metalický modrozelený filmový vosk špeciálne navrhnutý na úpravu brady a depiláciu celej tváre mužov. Na báze najjemnejších syntetických polymérov odstraňuje silné a hrubé chĺpky na mužskej tvári. Tento vosk ľahko odstraňuje všetky nežiaduce chĺpky a umožňuje precízne definovať fúzy, obočie a bokombrady bez poškodenia pokožky a s minimálnou bolesťou. Pred aj po depilácii vždy použite preddepilačné alebo podepilačné prípravky

Postup depilácie filmwaxom :
1 . Použite preddepilačné tonikum na odmastenie pokožky a zmytie drobných nečistôt z pokožky
2. Naneste malé množstvo filmwaxu – nanáša sa špachtlou v tenkej vrstve, bez ohľadu na smer rastu chĺpkov. Na konci nechajte malé tzv ”oslie ucho”, ktoré neskôr použijete ako úchyt pre odstránenie vosku. RADA:  Neponáhľajte sa v priebehu aplikácie, vosk nanášajte tak, aby sa naozaj dobre prilepil na pokožku
3. Vosk stvrdne v priebehu 6 – 10 sekúnd. Počas tejto krátkej doby by sa na vosk mali uchytiť všetky chĺpky ( pri dotyku by sa vám vosk nemal lepiť na prsty)
4. Natiahnite pokožku v opačnom smere depilácie ( vďaka tomu vosk strhnete rýchlejšie )
5. Opakujte postup na ďalšej časti pokožky
6 . Po dokončení depilácie použite podepilačné bezolejové prípravky.

Bežné chyby pri práci s filmwaxom:
1 . Vosk sa ťahá ako karamel a jeho odstránenie je náročné = vosk nemal dostatok času k vytvrdnutiu = aplikujte na miesto opäť malé množstvo vosku, vyčkajte 2 – 3 sekundy a odstráňte.
2. Po odstránní vosku niektoré chĺpky nie sú preč = vosk sa nanáša povrchovo, bez dostatočného tlaku špachtle na kožu sa chĺpky nedostali do vrstvy vosku = aplikujte vosk na oblasti kože, kde vám chĺpky zostali a opakujte depiláciu.
3.Vosk netvrdne = aplikovaná vrstva je príliš hrubá = tento vosk sa nanáša vo veľmi tenkej vrstve = vosk starostlivo rozotierajte po vami zvolenej ploche a použite oveľa tenšiu vrstvu.
4. Po odstránení ostáva kraj vosku na pokožke =  nerovnomerná aplikácia vosku = vosk musí byť nanášaný v rovnakej vrstve ako na okrajoch, tak aj uprostred.

Váha
500 g
Kontaktujte nás!