Doprava ZADARMO * Packeta od 50 EUR do 5kg * * DPD od 99 EUR do 20kg * 

Akcia Najnovšie Výpredaj

11 bodov do vernostného systému

P01454

11,90 € s DPH

Na sklade

ks

OHRIEVAČ DEPILAČNÉHO VOSKU V PLECHOVKE iWAX 100 RUŽOVÝ
Univerzálny ohrievač pre všetky druhy depilačného vosku
Ergonomický ohrievač depilačného vosku iWax 100 ružovej farby vám umožní rýchlo a efektívne pripraviť produkty potrebné na depiláciu. Prístroj je bezpečný a intuitívny na ovládanie, zaručuje bezproblémový ohrev tvrdého alebo mäkkého depilačného vosku. Vhodné pre plechovkové depilačné vosky, tvrdé vosky a perlličky na depiláciu.

Praktický orhrievač depilačného vosku pre pohodlnú depiláciu
Ohrievač depilačného vosku sa obsluhuje mimoriadne intuitívne – pomocou regulátorasi jednoducho nastavíte požadovanú teplotu ohrevu. Kontrolka signalizuje prevádzkový stav a klikací systém informuje o zapnutí/vypnutí zariadenia prostredníctvom charakteristického kliknutia. Priehľadné veko v odtieňoch ružovej umožňuje kontrolovať stav topenia depilačného vosku a zároveň zabraňuje hromadeniu nečistôt vo vnútri zariadenia. Malé otvory zabraňujú prehrievaniu a zaručujú možnosť vetrania. Hliníkové vedro na rozpúšťanie tvrdého vosku je vybavené rukoväťou, ktorá uľahčuje vyberanie nádobky. Vďaka tomu sa ohrievač depilačného vosku ľahšie udržiava v čistote.
Ako používať ohrievač depilačného vosku iWaw 100?
1. Odstráňte kryt zo zariadenia.
2. Vložte depilačný vosk v plechovke do ohrievača a potom pripojte zariadenie k zdroju napájania.
3. Otočte gombík do polohy ON - červené svetlo signalizuje, že zariadenie začalo pracovať.
4. Vosk sa rozpustí za 15-30 minút v závislosti od nastavenej teploty a množstva vosku.
5. Keď je vosk skvapalnený, nastavte gombík do strednej polohy, aby teplota zostala konštantná. Počas prevádzky prístroja kontrolka zhasne a znova sa rozsvieti, aby sa udržala správna teplota vosku. Pred aplikáciou na pokožku vždy skontrolujte teplotu vosku, aby ste sa vyhli popáleniu.
6. Po ukončení práce prístroj vypnite a počkajte, kým vychladne. Potom ho treba vyčistiť – môžete použiť špeciálny prípravok určený na čistenie prístrojov od vosku.

V cene ohrievača vosku iWax100 je:
- ohrievač
- napájací kábel
- vedierko na ohrev tvrdého vosku
- návod

Údaje o ohrievači na vosk iWax100:
Farba: odtiene ružovej
Kapacita: 400-500 ml
Výkon: 100W
Napätie: 220-240V

Kontaktujte nás!